Osiedle Green Park st.Malichy

Green Park st.Malichy to inwestycja położona 20 minut od centrum (dojazd kolejka WKD - Stacja Pruszków Malichy) 300 metrów od Alej Jerozolimskich.

Inwestycja ta będzie składała się z 12 budynków jednorodzinnych oraz 17 budynków dwurodzinnych, zamkniętych w bezpiecznym, strzeżonym w pełni wyposażonym w infrastrukturę osiedlu, ogrodzonym dookoła starodrzewiem, nad rzeczką Regułką.

Przejdź do galerii

Osiedle w 2020 roku

Osiedle w 2015 roku

Witamy na stronie osiedla Green Park stacja Malichy

Osiedle Green Park st.Malichy jest jednym z nielicznych podwarszawskich osiedli domów jednorodzinnych i bliźniaczych, łączących w sobie cechy nowoczesnego osiedla z naturalnym pięknem otaczającego go krajobrazu. Lokalizacja Osiedla Green Park st.Malichy powoduje, że od ścisłego centrum Warszawy dzieli je zaledwie 14 km dojazdu al.Jerozolimskimi, a zarazem możliwość korzystania z bezkolizyjnej Kolejki WKD, dojazd do śródmieścia to tylko 23 minuty. Unikalność Green Park st.Malichy tkwi w połączeniu: nowoczesnej zabudowy na działkach około 1000 metrowych, w zamkniętym, w pełni zagospodarowanym osiedlu.

Wnętrza domów są zaprojektowane z dużą starannością i troską o komfort życia ich przyszłych mieszkańców. Dodatkowo konstrukcja budynku pozwala na jego dostosowanie do potrzeb rodziny konkretnego klienta. Funkcjonalnym i oryginalnym dopełnieniem projektowanych wnętrz są duże okna, zapewniające dobre oświetlenie wnętrz oraz tarasy, które letnią porą staną się naturalnym przedłużeniem salonu.

Do każdego budynku doprowadzona jest instalacja światłowodowa umożliwiająca instalację internetu do 1Gb/s, telewizji i telefonu stacjonarnego.

Domy są przygotowane do założenia instalacji INTELIGENTNEGO DOMU, dzięki czemu właściciele na bieżąco mogą monitorować temperaturę w każdym pomieszczeniu, sterować roletami zewnętrznymi, a także systemami nawadniania trawnika.

Komfort i bezpieczeństwo to podstawowe wyznaczniki kompozycji Osiedla Green Park st.Malichy. Całodobowa ochrona poprzez monitoring, kontrolowany wstęp, domofony, teren ogrodzony i strzeżony - wszystko to, aby zapewnić naszym przyszłym mieszkańcom poczucie maksymalnego bezpieczeństwa. Doskonałe położenie i unikalna lokalizacja sprawiają, że Osiedle Green Park st.Malichy tworzy wyjątkową społeczność i radosne dzieciństwo.

Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących komfort, prestiż, rodzinną atmosferę. Swobodę i komfort gwarantują - przemyślane wewnętrzne podziały domów, przestronność uliczek, ogrody, własny park dla mieszkańców z placem zabaw dla dzieci , a także sąsiedztwo już zagospodarowanego gminnego Parku.

Foksal Nieruchomości

Autoryzowany sprzedawca domów na osiedlu Green Park st.Malichy

Kontakt

Foksal Nieruchomości sp. z o.o.

ul. Chocimska 31

00-791 Warszawa

NIP 521-345-38-86

Tel.: +48 22 646 14 14

Tel.: +48 605 220 404

www.malichy.pl

e-mail: foksal31@gmail.com